BWCS001207072N2B00
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
BWCS001207072N2B00
JLCPCB Part #
C6133011
Package
0402
Description
2.2nH 70mΩ 960mA 0402 Power Inductors ROHS