PE-1008CD101GTT
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
PE-1008CD101GTT
JLCPCB Part #
C2049797
Package
1008
Description
100nH 150mΩ 650mA ±2% 1008 Power Inductors ROHS