P1170.103NLT
MFR.Part #
P1170.103NLT
JLCPCB Part #
C2455615
Package
SMD,12.2x12.2mm
Description
10uH 25mΩ 4.4A 4.6A ±20% SMD,12.2x12.2mm Power Inductors ROHS