PE-0805CCMC900STS
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
PE-0805CCMC900STS
Description
-40℃~+125℃ 125V 2 330mA 350mΩ 50V 90Ω@100MHz - Common Mode Filters ROHS