PE-0603CD820GTT
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
PE-0603CD820GTT
JLCPCB Part #
C6949751
Description
400mA 540mΩ 82nH ±2% 0603 Power Inductors ROHS