PE-0603CD820JTT
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
PE-0603CD820JTT
JLCPCB Part #
C2043146
Description
400mA 540mΩ 82nH ±5% 0603 Power Inductors ROHS