PE-0402CD120JTT
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
PE-0402CD120JTT
JLCPCB Part #
C2048944
Package
0402
Description
120mΩ 12nH 640mA ±5% 0402 Power Inductors ROHS