PA4334.392NLT
MFR.Part #
PA4334.392NLT
JLCPCB Part #
C2453538
Package
SMD,3.2x3.2mm
Description
1.24A 189mΩ 1A 3.9uH ±20% SMD,3.2x3.2mm Power Inductors ROHS