PA4303.682NLT
MFR.Part #
PA4303.682NLT
JLCPCB Part #
C6351963
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
26mΩ 4.2A 6.8uH ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS