LCRNJ12555GL681MN
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LCRNJ12555GL681MN
JLCPCB Part #
C6286267
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
480mA 480mA 680uH 870mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS