PA4301.272NLT
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
PA4301.272NLT
JLCPCB Part #
C6351953
Package
SMD,7.2x7.2mm
Description
2.7uH 2.84A 27.3mΩ ±30% SMD,7.2x7.2mm Power Inductors ROHS