BBHV00160808601Y00
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
BBHV00160808601Y00
JLCPCB Part #
C6513980
Package
0603
Description
1 100mΩ 600Ω@100MHz 0603 Ferrite Beads ROHS