P1169.153NLT
MFR.Part #
P1169.153NLT
JLCPCB Part #
C2639554
Package
SMD,12.2x12.2mm
Description
15uH 3.1A 3.3A 47mΩ ±20% SMD,12.2x12.2mm Power Inductors ROHS