BWVH002520121R0M00
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
BWVH002520121R0M00
JLCPCB Part #
C17341162
Package
1008
Description
1uH 2.6A 2.7A 37mΩ ±20% 1008 Power Inductors ROHS