BWCS002928214R7G00
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
BWCS002928214R7G00
JLCPCB Part #
C6136226
Package
SMD,2.9x2.8mm
Description
260mA 4.7uH 4Ω ±2% SMD,2.9x2.8mm Power Inductors ROHS