BSCH001608086N8J00
MFR.Part #
BSCH001608086N8J00
JLCPCB Part #
C7220922
Package
0603
Description
10@100MHz 220mΩ 3.75GHz 6.8nH 600mA ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS