BSCH001005053N6SCP
MFR.Part #
BSCH001005053N6SCP
JLCPCB Part #
C5955484
Package
0402
Description
150mΩ 3.6nH 400mA 6.1GHz 8@100MHz 0402 Inductors (SMD) ROHS