BSCH001005055N6SCP
MFR.Part #
BSCH001005055N6SCP
JLCPCB Part #
C5955494
Package
0402
Description
200mΩ 400mA 5.1GHz 5.6nH 8@100MHz 0402 Inductors (SMD) ROHS