BSCH001005053N3SCP
MFR.Part #
BSCH001005053N3SCP
JLCPCB Part #
C5955480
Package
0402
Description
150mΩ 3.3nH 400mA 6.3GHz 8@100MHz 0402 Inductors (SMD) ROHS