BSCH000603039N1J00
MFR.Part #
BSCH000603039N1J00
JLCPCB Part #
C7220870
Package
0201
Description
220mA 3.2GHz 480mΩ 4@100MHz 9.1nH ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS