BSCH000603035N1S00
MFR.Part #
BSCH000603035N1S00
JLCPCB Part #
C5603459
Package
0201
Description
270mA 330mΩ 4@100MHz 5.1nH 5GHz 0201 Inductors (SMD) ROHS