BSCH000603033N6S00
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
BSCH000603033N6S00
JLCPCB Part #
C5603453
Package
0201
Description
250mΩ 3.6nH 310mA 4@100MHz 6.4GHz 0201 Inductors (SMD) ROHS