BSCH001608084N7S00
MFR.Part #
BSCH001608084N7S00
JLCPCB Part #
C6471389
Package
0603
Description
10@100MHz 160mΩ 4.75GHz 4.7nH 600mA 0603 Inductors (SMD) ROHS