BPSC000303162R2T00
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
BPSC000303162R2T00
JLCPCB Part #
C17299889
Package
1212
Description
1.2A 1.6A 2.2uH 94mΩ Magnetic Shielded Inductor ±30% 1212 Power Inductors ROHS