BPSC000303168R2T00
MFR.Part #
BPSC000303168R2T00
JLCPCB Part #
C17346293
Package
SMD,3.2x3.2mm
Description
281mΩ 640mA 8.2uH 800mA ±30% SMD,3.2x3.2mm Power Inductors ROHS