PA4303.333NLT
MFR.Part #
PA4303.333NLT
JLCPCB Part #
C6949305
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
112mΩ 2A 33uH ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS