AWCU00453226513TT2
MFR.Part #
AWCU00453226513TT2
JLCPCB Part #
C6509106
Package
SMD-4P,4.5x3.2mm
Description
-50℃~+150℃ 10MΩ 125V 1kΩ@100kHz 1Ω 2 200mA 50V 51uH@100kHz SMD-4P,4.5x3.2mm Common Mode Filters ROHS