BDQQ001412FE1R0MCA
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
BDQQ001412FE1R0MCA
JLCPCB Part #
C6470748
Package
SMD,1.4x1.2mm
Description
1.5A 1uH 2A 88mΩ ±20% SMD,1.4x1.2mm Power Inductors ROHS