AWCU00453226113TT2
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
AWCU00453226113TT2
Description
-50℃~+150℃ 11uH@100kHz 125V 2 250mA 600mΩ - Common Mode Filters ROHS