APSA00070748681M00
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
APSA00070748681M00
JLCPCB Part #
C6465993
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
1.77Ω 200mA 680uH AEC-Q200 ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS