BWVS008080403R3M00
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
BWVS008080403R3M00
JLCPCB Part #
C17314479
Package
SMD,8x8mm
Description
15mΩ 3.3uH 6A 7.5A ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS