BPCI00070746820M00
MFR.Part #
BPCI00070746820M00
JLCPCB Part #
C5954673
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
430mΩ 610mA 610mA 82uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS