SLVU2.8-4-LF-T7
Extended
Manufacturer
ProTek Devices
MFR.Part #
SLVU2.8-4-LF-T7
JLCPCB Part #
C82061
Package
SO-8
Description
1uA 2.8V 21V 30A@8/20us 3V 3pF 600W@8/20us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SO-8 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS