SM15KWE36CA
Extended
Manufacturer
ProTek Devices
MFR.Part #
SM15KWE36CA
JLCPCB Part #
C3710811
Package
DFN-2
Description
15kW 251A 36V 40V 59.7V TVS DFN-2 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS