GBLC12C-LF-T7
Extended
Manufacturer
ProTek Devices
MFR.Part #
GBLC12C-LF-T7
JLCPCB Part #
C85356
Description
12V 13.3V 19V 1A 1uA 350W@8/20us 3pF Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS