PC312B-12H-X
Extended
Manufacturer
Picker Components
MFR.Part #
PC312B-12H-X
JLCPCB Part #
C5844675
Package
Plugin
Description
-25℃~+70℃ 12V 3A 48V@DC、300V@AC 5ms 5ms AgNi + Gold plated One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Plugin Power Relays ROHS