PC792A-1C-C2-12C-N-X
MFR.Part #
PC792A-1C-C2-12C-N-X
Description
-40℃~+125℃ 12V 2ms 40A 75V@DC 7ms AgSnO2 One set changeover: 1C (SPDT - changeover) - Automotive Relays ROHS