PR10-24V-450-1A
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PR10-24V-450-1A
JLCPCB Part #
C6147956
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10A 24V 28V@DC、250V@AC 5ms 8ms Silver Alloy Plugin Power Relays ROHS