BC25SC06-04
Extended
Manufacturer
Peerless by Tymphany
MFR.Part #
BC25SC06-04
Description
1.39491kHz 1.3kHz~20kHz 25W 3.37Ω 34.5mm 70mm Electromagnetic - Speakers ROHS