OX20SC02-08
Extended
Manufacturer
Peerless by Tymphany
MFR.Part #
OX20SC02-08
Description
1.13912kHz 2.5kHz~20kHz 23.1mm 34.4mm 7.7Ω 80W Electromagnetic - Speakers ROHS