PSTMAA252010-220MG
Extended
Manufacturer
PROD Tech
MFR.Part #
PSTMAA252010-220MG
JLCPCB Part #
C47148953
Package
1008
Description
1.1A 1.3Ω 22uH 850mA ±20% 1008 Power Inductors ROHS