PSPMAA0518C-2R2M-ANP
MFR.Part #
PSPMAA0518C-2R2M-ANP
JLCPCB Part #
C436539
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
2.2uH 35mΩ 4.7A 7A ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS