PSPMAA1265H-470M-ANF
MFR.Part #
PSPMAA1265H-470M-ANF
JLCPCB Part #
C5273823
Package
SMD,13.2x12.8mm
Description
47uH 6A 75mΩ 7A Molded Inductor ±20% SMD,13.2x12.8mm Power Inductors ROHS