PCAQ7060FA-101
Extended
Manufacturer
PROD Tech
MFR.Part #
PCAQ7060FA-101
JLCPCB Part #
C784870
Package
SMD,7x6x3.8mm
Description
100Ω@100MHz 10mΩ 125V 125V 125V 2 9A SMD,7x6x3.8mm Common Mode Filters ROHS