PSPMAA1040-6R8M-ANP
MFR.Part #
PSPMAA1040-6R8M-ANP
JLCPCB Part #
C2983103
Package
SMD,11x10mm
Description
13A 20.1MΩ 6.8uH 8.5A Molded Inductor ±20% SMD,11x10mm Power Inductors ROHS