PSPMAA0605H-1R0M-ANP
MFR.Part #
PSPMAA0605H-1R0M-ANP
JLCPCB Part #
C2983086
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
11A 18A 1uH 6.7mΩ ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS