PSPMAA1040H-220M-ANP
MFR.Part #
PSPMAA1040H-220M-ANP
JLCPCB Part #
C436574
Package
SMD,11x10mm
Description
22uH 4.5A 7A 90mΩ ±20% SMD,11x10mm Power Inductors ROHS