PSPMAA0805-220M-ANP
MFR.Part #
PSPMAA0805-220M-ANP
JLCPCB Part #
C2962887
Package
SMD,8.5x8mm
Description
22uH 4A 7.5A 75mΩ ±20% SMD,8.5x8mm Power Inductors ROHS