PSPMAA0805-150M-ANP
MFR.Part #
PSPMAA0805-150M-ANP
JLCPCB Part #
C2962886
Package
SMD,8.5x8mm
Description
15uH 50mΩ 5A 9A ±20% SMD,8.5x8mm Power Inductors ROHS