PSPMAA0805-100M-ANP
MFR.Part #
PSPMAA0805-100M-ANP
JLCPCB Part #
C2962885
Package
SMD,8.5x8mm
Description
10A 10uH 30mΩ 6A ±20% SMD,8.5x8mm Power Inductors ROHS